O nás

Zdravotnické zařízení Máj je nestátní zdravotnické zařízení, které převzalo ordinaci MUDr. Pavla Dvořáka v ulici M. Chlajna 1278/1, se všemi pacienty i závazky. Naším cílem je vysoký standard zdravotní péče, spokojenost stávajících i nově příchozích pacientů v oboru všeobecný praktický lékař pro dospělé. Nabízíme modernější a přesnější určování diagnóz, komplexní předoperační vyšetření, včetně EKG, k vyhodnocení aktuálního stavu a nový způsob objednávání. Dále u nás naleznete moderně vybavenou stomatologickou ordinci včetně RTG OPG pro jednotlivce i celé rodiny. V přízemí se nachází odběrová místnost, která zajišťuje pravidelné odběry krve, jak našich pacientů, tak pacientů registrovaných i mimo tuto ordinaci. Díky profesionálmu přístupu našich lékařů i sester věříme, že budete s našimi službami spokojeni. 

Nabízíme

Přímou zdravotní péči o dospělé klienty v oboru všeobecný praktický lékař, dále pro všechny věkové skupiny stomatologii, též zajišťujeme pravidelné odběry krve k vyhodnocení aktuálního stavu pacientů registrovaných i mimo naši ordinaci, které zajišťujeme ve spolupráci se společností NL - LAB Vltava s.r.o.

Závodní preventivní péči (pracovně lékařské služby PLS)

Internetové objednávání

Kde pacienti mohou využívat elektronické služby, jako je možnost objednat se přímo přes naše internetové stránky - stačí kliknout na odkaz "online objednání" a vyplnit daný formulář s požadovaným termínem. My termín obratem potvrdíme nebo nabídnemenejbližší volný termín, on-line objednávání na vyšetření, on-line objednávání receptů, Možnost objednání pravidelně užívaných léků a jiná sdělení e-mailem. Registrace a následné objednání neznamená automatické převedení Vaší zdravotní dokumentace do naší ordinace. Tu si vyžádáme až po Vaší osobní návštěvě zde u nás v ordinaci.